Konstrukcje i słupy energetyczne

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych i słupów kratowych dla energetyki. Posiadamy zautomatyzowaną linię CNC do obróbki kątowników oraz wysokiej klasy urządzenia do obróbki stali, t.j. plazmę CNC i przecinarki. Elementy stalowe naszych konstrukcji zabezpieczamy przed korozją wykorzystując technikę cynkowania ogniowego.

Nasze zakłady produkcyjne korzystając z wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowników technicznych wytwarzają konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia. Prowadzimy doradztwo w celu zminimalizowania kosztów i jak najwyższej efektywności naszej pracy. Oferujemy także montaż wyprodukowanych w naszych zakładach konstrukcji. Spawaniem konstrukcji stalowych z wielką precyzją zajmują się najlepsi specjaliści posiadający wysokie umiejętności.

Wszelkie projekty związane z konstrukcjami stalowymi przeprowadzamy solidnie i z dużą dbałością o szczegóły. Staramy się aby terminy realizacji powierzanych nam projektów konstrukcji stalowych były jak najkrótsze. Działamy zgodnie z normami europejskimi. Wytwarzamy także kratowe konstrukcje stalowe, dzięki temu firma Stelmet z Podkarpacia to godny zaufania partner w zakresie produkcji słupów kratowych dla energetyki. Słupy energetyczne naszej produkcji spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Charakteryzują się dużą wytrzymałością elektryczną i mechaniczną oraz wysoką odpornością na korodowanie. Elementy stalowe wszystkich naszych konstrukcji (nie tylko słupów energetycznych) zabezpieczamy przed korozją wykorzystując technikę cynkowania ogniowego. Słupy energetyczne, które wytwarzamy oparte są na konstrukcji kratownicowej, dzięki temu można je kształtować na wiele sposobów uwzględniając przepisy ekologicznie, ekonomiczne i przede wszystkim techniczne.

Efekty naszej pracy można podziwiać w naszych zakładach w miejscowości Pstrągowa oraz Kawczęczyn – województwo podkarpackie.

Posiadamy zautomatyzowaną linię CNC do obróbki kątowników oraz wysokiej klasy urządzenia do obróbki stali, tj. plazmę CNC i przecinarki. Dobrze wyposażony park maszynowy, którym dysponujemy pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nie ukrywamy, że lubimy wyzwania, a wymagający Klient to zawsze dodatkowa motywacja i chęć udowodnienia, że potrafimy wykonać naprawdę wszystko w tej dziedzinie.

Zapraszamy Klientów nie tylko z województwa podkarpackiego i sąsiednich województw, ale i z całej Polski.

 

konstrukcje stalowe

DSC_3738
DSC_3733
DSC_3746
DSC_3737
DSC_3739
elementy kratowe
słup kratowy
słup kratowy
słup kratowy
.